Drewno kominkowe

Tychy, Mikołów, Katowice i okolice

Nasza oferta

Do zaoferowania mamy praktycznie wszystkie gatunki drewna, najwięcej jednak sprzedajemy dębu, brzozy oraz olchy.

Drewno zakupione u nas to gwarancja jakości i uczciwości. Przede wszystkim cenimy sobie klientów. Jesteśmy nastawieni na pozyskiwanie stałych odbiorców, dlatego zamawiając nasze drewno zyskujesz gwarancję iż:


Brzoza

BrzozaDrewno liściaste dosyć twarde o wysokiej wartości energetycznej. Bardzo dobre do rozpalania oraz palenia o niższej wartości kalorycznej. Posiada małą ilość substancji smolnych.

165zł/m Przy zamówieniu ponad 5 metrów
180zł/m Przy zamówieniu mniej niż 5 metrów

Dąb

DąbDrewno liściaste twarde o wysokiej wartości opałowej. Zapewnia to długi czas spalania. Wydziela również przyjemny zapach.

165zł/m Przy zamówieniu ponad 5 metrów
180zł/m Przy zamówieniu mniej niż 5 metrów

Sosna

Sosna, świerkDrewno iglaste o jasnym płomieniu, które szybko nagrzewa piec. Przyjemnie pachnie z powodu silnego żywicowania. Idealny materiał na rozpałkę.

120zł/m Przy zamówieniu ponad 5 metrów
140zł/m Przy zamówieniu mniej niż 5 metrów

Buk

BukPodobnie jak dąb jest to drewno o najwyższej wartości opałowej. Drewno jest łatwe w przygotowaniu i przechowywaniu. Świetnie nadaje się do kominka oraz do palenia w piecach.

Na zamówienie klienta
Cena do uzgodnienia

Olcha

OlchaOlcha to drewno pochodzenia liściastego o niższej wartości opałowej od dębu lub brzozy ale wyższej od osiki. Dobre do kominka, wędzenia i na ognisko.

170zł/m Cena za 1 metr drewna

Osika

OsikaDrewno miękkie liściaste. Charakteryzuje się szybkim spalaniem o wysokiej temperaturze. Idealne do rozpalania czy wypalania nadmiaru sadzy.

130zł/m Cena za 1 metr drewna

Transport

M.in. tym samochodem dowozimy drewno

Drewno po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z klientem dostarczamy pod wskazany adres. Obsługujemy klientów z regionu śląska, w odległości ok. 50 km od Tychów.

Dostępne mamy trzy samochody, na dwa z nich zabieramy maksymalnie 5m, z kolei trzeci mieści na sobie 10m. Są to oczywiście wywrotki, drewno wysypujemy we wskazane miejsce.

Istnieje możliwość ułożenia drewna za dodatkową opłatą.
Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji.
Wystawiamy faktury VAT.